• +48 12 352 82 51
  • ul. Konecznego 4/1u, 31-216 Kraków
  • sekretariat@for-net.pl

Kariera

Dołącz do zespołu
For-Net S.A.

Oferujemy pracę w dynamicznym zespole, gdzie liczy się to, jak radzisz sobie z powierzonymi obowiązkami, a nie Twoje wcześniejsze doświadczenie. Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Poza solidną podstawą w skład Twojego wynagrodzenie będą wchodzić również premie i prowizje – uzależnione tylko i wyłącznie od Twoich wyników. Elastyczny czas pracy i system zmianowy pozwolą Ci pogodzić pracę zawodową z życiem prywatnym.
Zanim zaczniesz pracę czeka Cię szkolenie przeprowadzone przez doświadczonego trenera – na jego wsparcie możesz liczyć każdego dnia pracy.

Kogo szukamy?
Ludzi ambitnych, odważnych, lubiących wyzwania, otwartych, niebojących się rozmawiać z ludźmi, dążących do realizacji wyznaczonych celów.

Czym motywujemy?
Troszczymy się o naszych pracowników. Dzięki prywatnej opiece medycznej pomożemy zadbać Ci o zdrowie. Osobom lubiącym spędzać czas aktywnie proponujemy skorzystanie z karty Multisport w przystępnej cenie – część kosztów pokrywa pracodawca.
Dajemy możliwość awansu i dalszego rozwoju kariery zawodowej – wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Zaczynasz jako Młodszy Specjalista? Nie przejmuj się – już po kilku miesiącach będziesz miał możliwość starania się o wyższe stanowisko – przez Specjalistę, Starszego Specjalistę aż do Eksperta ds. Windykacji.

Dołącz do naszego zespołu i wyślij swoje CV na adres: sekretariat@for-net.pl

Aktualne
oferty pracy.

Pracownik Call Center
Miejsce pracy: Kraków
Zobacz szczegóły